Додати запис

Як голосував депутат Палиці на першій сесії міської ради

Аналіз списку голосувань може багато розповісти про позицію депутата. Ігор Поліщук – новачок в Луцькій міській раді. Представник Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» та висуванець від Соціалістичної партії України – на перший погляд, не до кінця зрозуміло, до якого табору примкне цей молодий обранець громади від округу № 10.

Аби розібратися в цьому, спробуємо детально проаналізувати результати голосувань по усіх питаннях першого пленарного засідання 44-тої сесії Луцької міської ради, яке відбулося 29 серпня.


Фото http://slovovolyni.com

Формування порядку денного. Повний ігнор

Перше питання – ухвалення порядку денного за основу. Депутат Поліщук не голосує.

До речі, він – єдиний депутат, хто не натиснув кнопку щодо цього питання. Решта присутніх – за, адже прийняття порядку денного за основу – очевидна передумова роботи сесії.

Молодий депутат, напевно, не встиг зорієнтуватися.

Із 19 пропозицій зі зміни порядку денного Поліщук підтримав лише чотири, стільки ж разів утримався, один раз висловився проти, решту – не голосував.

Простежити більш-менш чіткі тенденції щодо поглядів нового депутата на ті чи інші питання – вкрай важко. Адже при повторному винесенні пропозицій на голосування Поліщук тиснув різні кнопки.

Наприклад, пропозиція перенести на початок сесії питання на вимогу присутніх під стінами міської ради мітингувальників з Центрального ринку виносилася тричі, і щоразу Поліщук висловлював іншу позицію. Коли таку пропозицію виніс депутат Роман Бондарук, Поліщук натиснув «за», коли ж депутат Антон Сосновський – «проти». (До слова, Сосновський працював у штабі опонента Поліщука на нещодавніх проміжних виборах).

Коли втретє пропозицію висунув Андрій Осіпов, Поліщук взагалі «утримався». Стосовно інших пропозицій Осіпова, в т.ч. про включення питання щодо створення Квартального комітету Малої Омелянівки – депутат Поліщук стабільно не голосував.

Так само ігнорував пропозиції представника «Батьківщини» Василя Гриба, інші пропозиції Романа Бондарука, утримувався на пропозиції Богдана Шиби.

А от представниці Партії регіонів Тетяні Дементьєвій висловив солідарність – проголосував «за» включення до порядку денного питання про регулювання чисельності безпритульних тварин. Лишається визначитись, Поліщук лояльний до безпритульних тварин чи все ж – до провладної партії.

Під час затвердження порядку денного в цілому Ігор Поліщук знову не голосував. Очевидно, молодому депутатові не пояснили, що висловлювати незгоду з порядком денним треба конструктивними пропозиціями, а не ігноруванням системи «Рада».

Депутатські запити. Я – вам, а ви – мені?

Запити колег Поліщук вирішив підтримувати твердим «за». Із 29 озвучених запитів дванадцятьма депутатами лише п’ять разів новий обранець не голосував. Поскупився на підтримку по одному разові Богдану Шибі та свободівцю Юрію Везі, та двічі – депутату Осіпову. Не те, щоб Осіпов озвучував менш актуальні проблеми, очевидно, в кулуарах Поліщуку встигли розповісти про модну тенденцію не голосувати за запити опального Осіпова.

Ще одним приводом утриматися Поліщук знайшов ініційоване «Свободою» звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».

Земельні питання. Дивний збіг

На порядок денний було винесено 110 земельних питань (пит. №№ 17-126). Із них депутат Поліщук не підтримав лише п’ять. Поліщукові «за» не отримав громадянин Кудрик М.М. (пит. №84), підприємець Янчик О.В. ( пит. №№ 85-86) та ТзОВ «Буд-Трейд» (пит. №№ 88-89). За дивним збігом усі ці питання не підтримував також голова земельної комісії Володимир Никитюк, хоча інші члени профільної комісії голосували «за».
Аби підкреслити дивність такого збігу, варто зазначити, що, приміром, за питання під номером 87, яке розглядалося між суперечливими проектами рішень, проголосували «за» і Поліщук, і Никитюк.

Очевидно, флюїди авторитетного депутата-земельника передалися в другий бік сесійної зали до найменш досвіченого колеги.

Чітку позицію підтримувати людей в земельних питаннях порушили також проекти рішень щодо ринку ПФ «Скорпіон-сервіс». Нагадаємо, директором цієї фірми є Василь Токарський, який разом із Ігорем Поліщуком балотувався до Луцької міської ради на нещодавніх виборах.

Мітинг працівників ринку, які просили депутатів залишити їм робочі місця, а «Скорпіону» – землю, не перебороли нещодавній дух конкуренції і депутат Поліщук віддав голос за припинення договорів оренди з фірмою. Хоча, можливо, зіграв й інший фактор, адже автором цих проектів виступив все той же авторитетний колега Володимир Никитюк…

Загальні питання. 100% «так»

Усі загальні питання, які депутати встигли розглянути на першому пленарному засіданні, депутат Ігор Поліщук підтримав. І виконання міського бюджету, і соціально-економічна ситуація в Луцьку, навіть екологія, яку активно обговорювали колеги, нового депутата, очевидно, влаштовує.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Напередодні виборів до парламенту в колах політиків і журналістів Луцька міцно укріпився новий термін: "ПАЛИЦЮК - особа, яка працює на кандидата в депутати Ігоря Палицю, в тому числі пише різне гамно на його опонентів, роздає бабло за голоси, і робить інші "гідні" речі. Просто кажучи той, хто працює на Палицю.

З появою депутата Поліщука у стінах міської ради пропоную в обіг ввести новий термін: ПАЛИЦЕПУТАТ. Це депутат, обраний за гроші Палиці, депутат, який як власне депутат нічого собою не являє. Така собі цяцька в руках Палиці. Відніше в руках віп-палицюків - Сашка Товстенюка і Володимира Никинюка.
Відповісти
Краще ПАЛИЦЕПУТО )))))
Відповісти
Та нормальний він хлопець. І нас всіх взув. Уважаю.
Відповісти
Stick
Under Stick
On Stick
With Stick
Відповісти
Думаю, Поліщук вже отримав підзатильник від свого шефа, бо ж Палиця критикує владу за бездіяльність, а тут: "одобрямс"... да, Ігорьок
Відповісти
99% про палицю і янека обсираловка. Трохи скучновато стає читати (це як для пропозиції)...світ широкий
Відповісти
Забагато уваги, як для нового депутата. Можливо, окремим блогом вести рубрику "Міська рада", де висвітлювати голосування кожного депутата з приводу наболілих лучанам питань. Можливо, такий аналіз діяльності депутатів, винесений за стіни міськради на широкий загал, змусить подумати двічі, чи тиснути чи не тиснути кнопки.
Відповісти
Правильно: "ПАЛИЦЕТАТ"
Відповісти
Палиця на місці Міської Ради через 2 роки збудує універмаг і усе нинішнє керівництва там буде торгувати барахлом.
Відповісти
Пацани, в натрє, за базар отвєчаю, базар (Варшавку) скинув Гургутуючому, баюло зняв, а щас тра Горгутуючого кинути, базар - за нами (тоєсть Варшавка наша). Лоха Славіка тра на прихваті імєть, а то скаже, що сам уму-разуму набрався, атвєчаю. Мафія - сила...
Відповісти
А щас і ще склад хора растьот, славік базар дєржит - ніщак
Відповісти