andriy.luchyk
Дата реєстрації: 23 січень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Лучик
громадянин України, журналіст
Гугл рулить :) "Адвокат указал на то, что наказание получается двойным — и пальцы, и Секирка (ізолятор). Его ар­гу­мент — проигравший рубит пальцы, а выигравший должен каким-либо образом избавить его от Секирки. Выигравший сделать этого не мог и претензии снял".
25 вересень, 2012 в 12:28
Відповідно до статті 1. ”Визначення термінів” Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" членами сім'ї є особи, які перебувають у шлюбі, їхні діти, особи, які перебувають під опікою і піклуванням, інші особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі. Дитина належить до сім’ї своїх батьків і тоді, коли не проживає спільно з ними, Але відповідно до ч. 1 ст. 6 Сімейного кодексу України особа наділена таким правовим статусом до досягнення нею повноліття. При заповненні декларації відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо дорослих дітей (батьків) декларанта зазначаються, коли дорослі діти (батьки) перебувають під опікою або піклуванням декларанта; спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки з декларантом (тобто наявність у них спільних з декларантом витрат, спільного бюджету, спільного харчування, купівлі майна для спільного користування, участі у витратах на утримання житла, його ремонт, надання взаємної допомоги, наявність усних чи письмових домовленостей про порядок користування житловим приміщенням, інших обставин, які засвідчують реальність сімейних відносин). http://www.stvadm.gov.ua/index.php/upravlinnya-yustitsiji/metodichni-rekomendatsiji/97-metodichni-rekomendatsiji-zapovnennya-deklaratsiji ТОБТО за цією логікою Палиця не живе разом з дітьми і дружиною та не допомагає їм матеріально.
21 вересень, 2012 в 15:32
Пропоновані зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів стосуються кожного громадянина, проте журналісти першими можуть відчути на собі їхню дію. Наприклад, політичний анекдот в соціальній мережі може бути прирівняний до привселюдної образи чи наклепу. В українському законодавстві вже є механізми захисту честі, гідності та ділової репутації. Переведення відповідальності за ці речі у кримінальну площину - це крок назад. Більше того, із нашим судочинством не можна бути впевненим ні в чому. Декілька тисяч доларів хабара судді та довідка з лікарні про втрату працездатності - і журналіст відправляється писати репортаж довжиною у 5 років про реалії української пенетенціарної системи. Ще інший аспект - трактування того, що є наклепом. Ось проголосувала картка депутата за закон про мову, а він каже, що був за кордоном. Напишеш, що не голосував, можуть звинуватити у наклепі, адже його голос враховано. Напишеш, що голосував, а він покаже відповідь держприкордонслужби, що був за кордоном в той час. Знову наклеп. Дилема... А що стосується медіа-ринку Волині, то монополізація - це завжди погано.
21 вересень, 2012 в 11:51
Йдеться не про Пизу з Вітівим.
21 вересень, 2012 в 09:38
Була домовленість, що політики можуть брати участь в акції, але без партійних прапорів і гасел. Це ж стосувалося і використання акції для власного піару. Більшість політиків повелись порядно.
20 вересень, 2012 в 20:14