Сергій Григоренко
Дата реєстрації: 02 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Сергій Григоренко
Луцьк
02 січень 1979 р.
Всі (1)
Новини (0)
Статті (1)
Колонка автора (0)
Стіна (0)
Статті:
Блиск і злидні луцького аеропорту
Насамперед, дякую всім, хто знайшов час прочитати і прокоментувати статтю. Відповім на найбільш поширені запитання.
1) Екологія. У порівнянні з понад 60000 автомобілів у Луцьку, шкоди від кількох літаків на тиждень ви не помітите.
2) Аеродром Узин у Київський області розташований значно далі (більш ніж у 4 рази у порівнянні з Луцьком) по відношенню до кордону з ЄС. Це суттєво для автотранспортних перевезень.
Крім того, на територію аеродрому на Вишкові заходить залізнична гілка, що у перспективі відкриває ще один вид наземного перевезення товарів.
3) Україна має просто жалюгідний військовий бюджет. Тож в найближчі роки єдине, що ми можемо – потихеньку ремонтувати і модернізувати наявний різношерстий авіапарк бойових літаків, успадкований від СРСР (Су24, Су25, Су27, міг29).
Але десь приблизно у 2025 році у переважної кількості навіть наших найновіших бойових літаків, випущених у 1990-91 роках (а значна частина бойової авіації ще старіша) просто закінчиться ресурс планера і двигунів. Тому наше військове і політичне керівництво буде просто змушене обрати новий винищувач.
З усіх пропозицій на ринку найдешевшою (і далеко не найгіршою) є саме шведський Сааб 39 Гріпен. Його вже обрали такі невеликі країни як Угорщина, Чехія і навіть багата Швейцарія.
Крім того, шведи готові ділитися технологіями і збирати літаки на території держави-замовника.
4) Про «правильність» і «доцільність» побудови аеропорту в Крупі вище наведена цитата його першого директора і колишнього досвідченого цивільного льотчика.
5) Цілком можлива і реальна в майбутньому організація рейсів з Луцька на Київ та влітку на популярні туристичні напрямки. Це вже РЕАЛЬНО зроблено у Франківську та Чернівцях.
6) Основу китайської транспортної авіації складають літаки власного виробництва Y-8 (копія застарілого радянського АН-12) та кілька десятків куплених у Росії теж застарілих і неекономічних Іл-76.
Те, що китайці роблять спроби модернізувати транспорту авіацію, я і не заперечував.
Пане VSC, надалі вести дискусію з анонімом-всезнайкою, який ховається за дурнуватим ніком із зображенням марихуани, у своїх маячливих видіннях знає, хто, кому і за що заплатив, не зважає на наведені факти, а лише на власні припущення, не розуміє, що військова авіація має ресурс, що вичерпується, дискутує за принципом «сам дурень», я не збираюся. Якщо бажаєте поспілкуватися нормально, обмінятися думками (без образ, припущень і безапеляційності), я тільки за. Мій e-mail: [email protected]. Мобільний: 050-378-64-09
04 грудень, 2012 в 18:32