Будні тайського боксу в Луцьку

Будні тайського боксу в Луцьку
«Тайський бокс – не олімпійський вид спорту, а отже і на державну підтримку не варто сподіватися», – розповідає срібний призер чемпіонату світу з тайського боксу, луцький тренер Сергій Снитюк.

У неділю, 26 лютого, він запросив журналістів на відкриті тренування із тайського боксу, - йдеться в сюжеті Громадського.Волинь.

«Тайський бокс – це бойове мистецтво «муай-тай». Ще воно називається «бій восьмируких», тому що використовуються лікті, коліна, руки і ноги», – пояснює тренер, і розповідає, що тут «можна бити все». У поєдинку немає особливих обмежень, тому учасникам не доводиться вивчати величезний набір правил бою.

У спортзалі тренуються різні спортивні клуби. Тут також проходять навчання зі змішаних єдиноборств. Однак, на всіх поширюється так званий «сухий закон»: спортсмени є прихильниками здорового способу життя, тому відмовляються від вживання алкоголю. Віковий склад луцьких «боксерів» також різноманітний: від маленьких дітей до чоловіків та жінок за 40. У залі діє група «Здоров’я»: батьки, які відмовилися просто чекати, поки закінчиться тренування дітей, і самі почали долучатися до спорту.

Сергій Снитюк наголошує, що піднімати цей вид спорту у Луцьку доводиться власними силами. Допомагають небайдужі батьки, а також – відомий луцький боксер Богдан Мороз, який зараз тренує спортсменів у США. Коштів від держави можна очікувати не раніше 2024 року, коли тайський бокс вперше буде представлений на олімпійських іграх.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.