Розробкою геніального українця користуються 200 країн світу

Розробкою геніального українця користуються 200 країн світу
Від простого емігранта до одного з найяскравіших представників Кремнієвої долини. Творінням українця Максима Левчина користуються понад 160 мільйонів людей у світі.

Про це пише проект «Гордий бути українським».

Мова про Paypal — електронну систему платежів. І хоч ідея не нова, втім, саме українцю вдалося першим продумати надійний захист від хакерських атак.

Успішним стартап не назвеш, більше підійде слово «тріумфальний». Уже в перший рік Nokia вклала у проект 3,5 мільйони доларів, Німецький банк – ще півтора. А ще за три роки інтернет-аукціон Ebay придбав Paypal за фантастичні півтора мільярда доларів. Оскільки Левчину на той момент належало декілька відсотків акцій, то йому справедливо перерахували 34 мільйони доларів.

Йому тоді було 27 років. І минуло лише 11 років з моменту, коли він з батьками переїхав з Києва до Чикаго. Символічно, що головний офіс Paypal розташований поблизу еміграційного відділу.

З того часу Макс встиг придумати ще з десяток старпапів. Як тільки вони досягають піку своєї популярності, колишній киянин продає їх за найбільш вигідною ціною. Після Paypal Левчин заснував компанію Slide.com — сервіс, що допомагав зручно відображати велику кількість фотографій у соціальних мережах.

2011 року це дітище викупив Google за 182 мільйони доларів, а розробнику запропонували пост віце-президента пошуковика.

Зараз Макс Левчин один із найпопулярніших програмістів у Кремнієвій долині зі статками у 300 мільйонів доларів. У кінці 2012 року він увійшов до ради директорів Yahoo.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Розробкою геніального українця користуються 200 країн світу
10 лютий, 2016, 05:37