«Русскоє достоїнство»: людей годували з лопат. ФОТО

«Русскоє достоїнство»: людей годували з лопат. ФОТО
В російському місті Ставрополь відбувся перший православний фестиваль вуличної їжі "Русскоє достоїнство".

Мережу підірвали світлини, де на величезній пательні смажили велетенський млинець, пише "Українська правда. Життя".

Але здивувало навіть не це, а те, що людей, які прийшли на фестиваль, годували снігоприбиральними лопатами.

І вони це їли.

В інтернеті одразу ж з'яивилися асоціації і варіації на "тему".

Оригінальні фото:



І трохи фотожаб:



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Росія, жах
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну і мерзота.... жах... їсти з лопат на вулиці.... росія і цим все сказано....
Відповісти
Никто не помнит передачу по mtv "ради денег" там амирикосы такую дрянь жрали...просто фу...я молчу как бы украинцы себя вели...там бы не лопаты понадкусывали, а руки по локти отгрызли...а то я не видела,как у нас проводятся фестивали уличной еды))))
Відповісти
І де ці фестивалі ти бачила?
Відповісти
а ну виклади фотки "фестивалей уличной еды", де українці руки по лікоть відгризають))

іди тролю, кацапський, їж млинці з лопати))

п.с. в нас лопатою їжу свиням зазвичай дають))))))
Відповісти
Я про ваше родное село не говорила, там отдельный разговор. И чего вы вообще так за "кацапов" переживаете? Ну кормят с лопаты и кормят...а не завидуете ли часом, вы то на халяву аж на майдане ели
Відповісти
Да ладно вам москалям в коментах лаять
Это вы в натуре
И у нас есть ваши братья )))
Готовые с лопаты жрать
Горе горькое в Росии матушке)))
У вас и газ и нефть и Путин
А вы с лопаты да еще и рук не помыв
Відповісти
Слава Богу , что у нас все в поряде)))) мы-то совсем другое дело...вилочкой ножиком да с красивой тарелочки...гречку по 30 грн.))))
Відповісти
Че дружище братьев увидел?
Сглотнул слюну что тебя там не было
А с гречкой и остальным мы разберемся
Відповісти
з практичної точки зору - чим ще зручніше знімати млинці з такої пательні?
з іншої - це виглядає по-дикунськи: лопати, паркан
Відповісти
Москалі не люди
Відповісти
скоро повідло будуть злизувати з ядерної ракети))
і пічєньками з танку стріляти в толпу, щоб всім дісталось...
Відповісти
Однажды Швейцария подала заявку на выделение креита на строительство Министерсвта морского транспорта в банк МВФ. Начали обсуждать это заявление. Поснимает руку представитель из Росийской Федерации и спрашивает. Коллего а зачем вам министерство морского транспорта если у вас нет выхода в море? Представитель Швшйцарии задаёт встречны вопрос. Коллего, ведь никто не спрашивает у вас зачем вы имеете министерство культуры?
Відповісти