Пара з Луцька в телешоу виграла поїздку на Маврикій. ВІДЕО

Пара з Луцька в телешоу виграла поїздку на Маврикій. ВІДЕО
Лучани Ірина та Андрій перемогли у телешоу «4 весілля» і виграли поїздку на острів Маврикій.

Конкурували із 23-річною дизайнеркою інтер’єрів Іриною ще три пари з Києва, Миколаєва і Бахчисараю. Утім, «лаймове» весілля лучанки, як вона його назвала, набрало найбільше голосів серед суперниць.

Окрім того, що весілля буде у стилі «текіла-лайм», Ірина розповіла й інші деталі урочистостей. Так, сукню дівчина купувала у Мілані.

Її суджений, бізнесмен Андрій, розповів і про те, де познайомилися майбутні молодята. Зустріч відбулася в одному з нічних клубів Луцька.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Блєск та ніщета місцевого полісся, лайми, турецьки сукні з мілану, бла бла, аби прожили разом хоча б років зо п"ять, а тоді побачим
Відповісти
Шановний, як би ви уважнiше дивились передачу то б почули, що вони вже 5 років разом!!!! І вже давно вирішили узаконити свої стосунки!!! А передача -це шоу, в якому всім дівчатам роздали ролі, яких вони повинні були дотримуватись!!!!
Відповісти
сукня може купитися і на базарі, а для всіх - у Парижі )))
Відповісти
А ви впевнені, що на базарі??? Докази є????
Відповісти
Дивилась, все було дуже пристойно. Залатая маладьош, шо тут скажеш))
Відповісти
як стильна дівчина можу сказати чітко :"цю сукню я забраковую". стильна? а це жовте "волохате" чудо, що на тобі - який стиль? "апріорі, напевно" Спасибо,что развеселили, посмеялась от души :)
Відповісти
В тебе й такого "чуда волохатого" нема!!! Якби подивились в інтернеті то б знали, що це дизайнерське творіння Мілану!!!!
Відповісти
единственное, искренне порадовалась, что выиграла пара из Луцка. "апріорі, напевно"
Відповісти
Мені соромно за цю "лучанку" Ірину... Злюща снобка... Просто негарна від кількості переповнюючої її злості та НЕГАТИВУ! Ще й стільки грубості - вона ж навіть розмовляти не вміє! Краще б мовчки самі купили собі самі поїздку, ніж ТАК ПОЗОРИТИСЬ на ВСЮ КРАЇНУ!
Відповісти
Від вашої злості мені більше соромно ніж від ролі Ірини, яку їй дали продюсери шоу!!!! Живіть в реальному житті.
Відповісти
негативний персонаж. ставити -2.зла.
Відповісти
"буцімто дизайнер" у дивних платтях, на каблуках, на яких просто не вміє втриматися на ногах (вона ж просто весь час з них падала!) - просто ЖАХ! найкраща наречена - кримчанка! правда і їй ну дуже бракує скромності - з таким бюстом, животом і товстими ногами - не одягають маленьких платтячок, і не говорять про скромність наречених!
Відповісти
Як ви можете справедливло все оцінювати, якщо одну ви кретикуєте за хороше та дороге взуття, а іншу за несмак в одязі???!!! Не розумію! Заздрість - це одне що приходить на думку!
Відповісти
передивився...
соромно за луцьк.
нуль за кухню на татарському весіллі?!
мінус два за плаття з олі з києва?! вона в ньому була найгарнішою з усіх наречених!
оцінювання іри схоже, як у народі кажуть - щоб в сусіда корова здохла.



Відповісти
Ого???-дал же Бог фамилию! А про те щоце шоу ніхто не задумався? То звідки ви всі впали шановні коментарії?????
Відповісти
бізнесмен,я думаю багато хто знає, що в нього за бізнес
Відповісти
а що в нього за бізнес?
Відповісти
Стейк Хаус ніби в нього
Відповісти
вже чевермето там))), чевермето-не позорся!!!
Відповісти
То шоу, де перемагає не найдостойніший - а той, у кого менше совісті.
Відповісти
Весілля непогане, мови нема...,але так як веде себе Хомичка-це просто неприпустимо, та сукня краще була б з ринку, адже, купивши її у Мілані вона нічого не зрозуміла ще в житті!!!Краще б виграла пара з м. Миколаїв-там люди адекватні, мудрі та реально на це заслуговують!
А ця думає,що "Бога за бороду вхопила", а насправді-ще час все покаже...,але людина-100% хамка бе пулішка!!! таких дизвйнерів самозванців в Луцьку "греблю гати"...
Відповісти
А ти теж дизайнер, що судиш всіх під одну планку???? Надіюсь з таким дизайнером як ти мене світ не зведе!
Відповісти
А ти теж дизайнер, що судиш всіх під одну планку???? Надіюсь з таким дизайнером як ти мене світ не зведе!
Відповісти
Всіх мучить плаття з Мілану....... якби вділа з Хмельницього базару то так само би срали... в нас у Луцьку не вміють люди радіти за когось... відразу всяку чіпуху починають писати.... нормально дівчина себе вела... це ж сценарій шоу))) має хорошого чоловіка, який забезпечить їй гарне майбутнє....
Відповісти
Дивлячись саме на цю програму, можу сказати СЦЕНАРІЙ.
ахах а те що Хомичці досталась роль хамки-хуліганки це смішно, вона ж, в прамому сенці цього слова, БЕЗХРЕБЕТНА!
Відповісти
Як ми можемо бути щасливою монолітною нацією, якщо більшість українців веде себе по відношенню один до одного так, як та баришня з Луцька. Вибачте, до сраки власне ім'я, репутація, поведінка, відношення до ближнього, тільки би якусь всрану путівку виграти. Якщо ти прийшла на проект, то веди себе достойно і чесно йди до перемоги, а не весь час старайся обгадити все навколо. P.S. Я взагалі не розумію цього проекту на 1+1, а точніше цього "снобського випендрьожу"
Відповісти
Ха-Ха-Ха!!!! Смішно з цих лучанок і лучаночок, топів))) Заздрість! Заздрість! Заздрість! Не має до чого придертися, то вже або до сукні, або до туфлів, або манери і вміння розмовляти, або поганий дизайнер )))
Будь-що, аби пообговорювати негативно.
Але чомусь БЕЗХРЕБЕТНА Хомичка виграла путівку, а не ВИ, Олена. То хоча б г... облий, на більше точно не здатна.
Люди,це ж просто ШОУ, до чого тут чесність, порядність, достойність. Це не та програма, де потрібно було над цим задумуватися. І, доречі, нічого недостойного прямо я там не побачила. Ірина чесно сказала, що ставить низькі оцінки, щоб виграти, як і більшість наречених цієї програми.
Порадійте краще за людей, а не обсир...
Відповісти
"Люди,це ж просто ШОУ, до чого тут чесність, порядність, достойність." Це в першу чергу життя, хоча, для багатьох воно перетворилось на шоу.
Відповісти
Знаю цих молодят особисто. Тому можу сказати, що Іра досить нормальна дівчина, а те, що ій дісталась роль злюки- стерви- то сама здивована. Бо в житті вона зовсім не така. Там половину реплік Іра говорила під диктовку. Впевнена. Це ж шоу. А життя - зовсім інша річ! Не буде канал показувати нудотну програму. Треба щоб обговорювали, щоб дивувались, щоб цікавились наступними програмами....
Відповісти
Згідна. Але про це ніхто не думає. В нас всі настільки обмежені глядачі, що ніхто не задумався про цікавість ШОУ!!! Ключове слово ШОУ!!! Шановні спустіться з неба на землю!
Відповісти
Згідна з попереднім оратором!
Відповісти
пару з луцька знаю особисто, мазер факе. мува пердолена, проше панство вийти з дискусії і не обговорювати тих речей про які вони навіть згадки не мають,мавіть ві сні. це прекрасна пара. це приклад для всіх молодих як вони мають шукати один одного. і, якщо хтось має певні сумні на рахунок того що я написав курва то прошу вас писати мені особисто. якщр якось цікавить моя особиста адреса то дайте коментарі на цей вислів надіславши свою ел.адресу. будьте певні ми з вами на звязку.
Відповісти
Якщо це лище шоу, то чому крошка-наречена відповідає на кожен пост, наче виправдовується? Чому успішний бізнесмен не купив своїй чарівній дружині путівку, а дозволив виставити себе малолітньою дурепою на всю країну? батькам не соромно було дивитися на свою донечку на шоу?
Відповісти
такий він бізнесмен !!! ха-ха-ха! альфонс
Відповісти
Наприклад я дуже рада за переможців і вважаю що вони були найкращі!!!
Відповісти