Microsoft вводить санкції проти Росії

Microsoft вводить санкції проти Росії
Американські IT-компанії, серед яких ‒ Microsoft, Oracle, Symantec і Hewlett-Packard (HP) припиняють співпрацю з банками і компаніями Росії, щодо яких влада США ввела санкції.

Про це розповіли джерела в IT-підрозділах двох банків, які раніше потрапили під санкції США, ‒ пише Gazeta.ru.

Джерело в одній з американських компаній підтвердило можливість швидкого введення обмежень щодо компаній і банків зі списку санкцій США. Американські IT-компанії приєдналися до санкцій щодо російських банків їхніх структур, ‒ сказав і відповідальний секретар комісії Держдуми Росії зі стратегічних інформаційних систем Андрій Чорногоров.

Представники американських компаній попередили банки про проблеми з системним інтегруванням. Microsoft і Oracle зустрічалися з представником одного з банків, що потрапили під санкції, але поки не стали відключати банк від своїх продуктів. Причому представники Oracle «були дуже зацікавлені у продовженні співпраці», говорить джерело в одному з банків.

У банку «Росія» протягом дня не змогли надати коментар, Собінбанк відмовився від коментарів, в «ІнвестКапіталБанк » повідомили, що офіційні листи від корпорацій Microsoft, Oracle та Symanteс з відмовою співпраці до них не надходили.

У корпорації Microsoft відмовилися від коментарів, в компанії Oracle і HP не відповіли на запит. Джерело, близьке до банку «Росія», говорить про те, що в банку очікують відключення частини зарубіжного програмного забезпечення «з дня на день».

До санкцій приєдналася і компанія Hewlett-Packard. «HP перестав постачати нам необхідне обладнання і зараз ми екстрено шукаємо йому заміну», ‒ розповіло джерело в одному з банків, не уточнивши про яке конкретно обладнання йдеться.

В одній з американських IT-компаній уточнюють, що фірми не мають права продовжувати працювати з компаніями, щодо яких США ввели санкції. Але яким чином відбуватиметься відключення від їхніх продуктів, поки до кінця не вирішено.

Така ситуація призведе до створення власного софту і апаратного забезпечення в Росії. Поки російські компанії на 92% забезпечуються іноземним софтом і IT-технологіями, ‒ кажуть експерти.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.