Будинок та три земельні ділянки: що у декларації нової керівниці волинської податкової

Будинок та три земельні ділянки: що у декларації нової керівниці волинської податкової
Оксана Левчук стала виконувати обов’язки начальника Державної податкової служи у Волинській області нещодавно, з січня 2025 року.

До цього, з 2022-го, вона обіймала посаду начальника одного з відділів. Ще раніше, з 2014-го, жінка керувала податковою у місті Володимир. Саме з тих країв вона родом.

Декларацію за минулий рік держслужбовиця подала 9 березня. Журналісти ВолиньPost поцікавилися, яке майно вона туди внесла.

Нерухомість


Оксана Левчук володіє житловим будинком у місті Володимир, загальною площею 97,7 м². Право власності на нього вона отримала ще 2012 року, а вартість оселі на той час становила 127 515 гривень.

Також у власності чиновниці є три земельні ділянки:

- 600 м² у Володимирі, придбана 2012 році за 47 976 гривень;
- 522 м² у Володимирі, набута 2013 року (ціна не вказана);
- 1000,31 м² у Володимирі, набута 2009 року (вартість не вказана).

Читайте також: Квартири в столиці та понад два мільйони готівкою: що задекларував головний поліцейський Волині?

Транспорт


У власності Оксани Левчук перебуває автомобіль Volkswagen Golf 2010 року випуску, який вона придбала 17 жовтня 2019 року за 74 089 гривень.

Дохід


За минулий рік посадовиця отримала заробітну плату в Державній податковій службі у розмірі 539 417 гривень. Це – приблизно 45 000 в місцяць.

Чиновниця задекларувала 300 000 гривень готівкових коштів.

Читайте також: Зарплата у два мільйони гривень та ще й пенсія: що в декларації головного прокурора Волині?

Сім’я


У своїй декларації Оксана Левчук згадує доньку, яка є приватним підприємцем та має власне авто й заощадження. А також – чоловіка, що працює на приватному підприємстві та має заробітну плату трохи більшу ніж у дружини. Чоловік володіє квартирою під Києвом, земельною ділянкою на Локачинщині та заощадженнями у півмільйона гривень.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Тут хіба немає конфлікту інтересів, якщо дочка підприємець? Хто їй осмілиться щось донарахувати?
Відповісти