Волинські нардепи хочуть стати живим щитом між Майданом і Антимайданом

Волинські нардепи хочуть стати живим щитом між Майданом і Антимайданом
Група позафракційних народних депутатів зробила заяву, у якій, зокрема, закликала колег у неділю стати живим ланцюгом між двома мітингуючими таборами у Києві.

Про це йдеться у заяві, яку поширили прес-служби волинських нардепів Степана Івахіва, Ігоря Єремеєва та Сергія Матиняка.

У заяві йдеться:

ВАЖЛИВО!
ЗАЯВА ГРУПИ ПОЗАФРАКЦІЙНИХ ДЕПУТАТІВ

У зв’язку з нагнітанням пристрастей навколо маніфестацій, запланованих на цю неділю (15 грудня 2013 року) у Києві, оприлюдненням заяв та інформацій про ймовірні провокації з непередбачуваними наслідками, група народних депутатів (позафракційних)

ПРОПОНУЄ:

1. Сторонам публічно гарантувати, що вони будуть діяти виключно мирно і будуть присікати будь-які спроби спровокувати конфлікти.

2. Організаторам акцій за участю представників правоохоронних органів скоординувати свої дії з метою недопущення і попередження провокацій.

3. Правоохоронним органам гарантувати забезпечення рівних можливостей для проведення сторонами мирних маніфестацій та діяти виключно в межах закону.

4. 15 ГРУДНЯ НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ ВСІХ ПОЛІТСИЛ ТА ПОЗАФРАКЦІЙНИМ СТВОРИТИ ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ МІЖ МІТИНГАМИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ КОНФЛІКТІВ І ПРОВОКАЦІЙ!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це робота тільки для Вітіва!
Відповісти
Пізно. Наші там вже давно живим ланцюгом стоять - Мельник, Вітів, Савчук
Відповісти
Петро, ваші сидять в кустах вже давно
Відповісти
позафракційні? ого, то там буде Єремєєв і Івахів? ))
щось мало віриться що ці слабаки від народу, підуть у народ!
Відповісти
Це правильне і єдине мудре прийняте ними рішення.
Відповісти
Хочеться побачити цей живий ланцюг з позафракційних депутатів. Але не 10-ти хвилинне стоння для фото, а щоб постояли там з добу. Тоді можна буде повірити ц щирість їхніх намірів та ініціатив.
Відповісти
як за відставку то вони не голосують а в щит то вони стануть!!!! позафракційні ви ПОЗА всім, там і сидіть, подачки роздавайте далі полішукам, то у вас добре виходить!!!
Відповісти
в ніч з пятниці на суботу на проспекті Волі на пішохідному переході відбудася аварія,якраз на пішохідному переході між магазинами перлина і алло.на червоному світлофорі стояв білий бус,а за ним тойото королла.взаді їхала бмв х5 чорного кольору на прибалтійських номерах.скоріш за все шофер заснув за рульом,він врізався в тойоту(в якої вже "зада" вже нестало),тойота в свою чергу у буса,бмв незупиняючись поїхав на тротуар де зачипишись за бордюр і врізався в магазин алло.мотор не був виключений і скоріш водій спав і далі,хтось підбіг і мотор виключив.через хвилин 10-15 появилась машина деу-даї,але сирена у них була виключена.водій бмв вийшов і сидів на лавці і посипав.потім появилась машина вольксваген-даї(мабуть начальство) і теж мігалки підчас оформлення дтп небули включені.цікаво чим воно закінчилось. напишіть.
Відповісти
чудаки ці позафракційні. тож там міліція стоїть живим кордоном. ви що у міліцію чи Беркут хочете записатися? ваша ініціатива абсолютно нереальна. краще б мовчали справді.
Відповісти
А це феодали.
Трясця вам, КРОВОПИВЦІ НАРОДУ УКРАІНИ.
Відповісти
ПОЗА фракцїєю і поза совістю. Невже грошові мішки з Волині в своїх недешевих туфельках вистоять хоча б з півгодини на Майдані.Клімчука візьміть з собою.
Відповісти
За кого ви нас маєте , магнати?
Відповісти