«Наїздом» на активістів Євромайдану міліція хоче налякати усіх інших, – екс-губернатор Волині

«Наїздом» на активістів Євромайдану міліція хоче налякати усіх інших, – екс-губернатор Волині
Колишній губернатор Волині, один із організаторів Луцького Євромайдану Володимир Бондар (на фото) вважає, що влада намагається залякати активістів.

Як відомо, його прізвище фігурує у кримінальному провадженні стосовно подій 2 грудня, коли мітингувальники проводили пікет біля приміщення Волинської обласної ради.

Тоді активісти зайшли у Волинську обласну державну адміністрацію, винесли портрети Віктора Януковича і перевернутими пронесли до центрального майдану, розбивши їх та обплювавши.

Нагадаємо, через це активістку луцького Євромайдану Майю Москвич слідчі підозрюють у хуліганських діях, вчинених групою осіб, що супроводжувалися особливою зухвалістю та винятковим цинізмом.

Власне у цій справі і фігурує Володимир Бондар, а також й інші політики та громадські діячі: Ігор Гузь, Богдан Шиба, Сергій Григоренко, Микола Собуцький.

Однак Володимир Бондар каже, що не боїться правоохоронців і що йому ніхто з міліції не телефонував з цього приводу.

«Я нічого незаконного не робив. Якщо влада у такий спосіб хоче вибити нас із активної діяльності, то їй це зробити не вдасться. Це насамперед спроба залякати, і навіть не так нас, як суспільство», – впевнений він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Товарищ, за тобой уже выехали!
Відповісти
Воно від народження перестрашене. Хіба в табуні - герої!
Відповісти
Осел , козел да косолапый мишка , забыв , что чалится мартышка , решили провернуть майдан . Приперли барабан и ну стучать - тупых зверьков из леса звать............... (це про євромайдан та лідерів опозиції)
Відповісти
Пока дойшло до діла, то обіцялка не повстала?
Відповісти
так отож...як і всі їхні обіцянки....БРЕХНЯ!! а я повірила...як і весь їхній електорат...
Відповісти
Бондар, Гузь, Шиба, Григоренко - відмажуться, Собуцький і Майя - навряд чи
Відповісти
Ой як бояться персональної відповідальності! Підставили дівку...
Відповісти
це питання.
Відповісти
все нове - це старе забуте. За таким принципом живе мега-активіст бондар
Відповісти
а бондарь нерой помню как на цитрусовом бунте он себе дверь железную сухим спиртом поджег
Відповісти
Не скажи, в нього насправі "блатна" професія - ПРОКТОЛОГ. Просто давно не практикувався, бо за працю язиком більше платять!
Відповісти
Цю фашистку давно пора посадити в тюрму! Молодці правоохоронці! Як то так, де, в якій країні світу чи Європи можуть собі громадяни знущатися над портретами діючого, лігітимного президента! Його обрали більшість українців і яке право ви маєте знущатися над портретами Президента! Ось вам і Європа! Дуже хотілося б щоб достойно і правильно засудили Бондаря, Шибу, Григоренка, Москвич, Гузя! Що, панове-націоналісти, вже повтікали? Вже в розшуку! Зараз вже будете хворими прикідатися! ГАНЬБА! Ідіть і здайтесь в міліцію! Молодець ТЕРЕЩУК!!!
Відповісти
Дивись, бо примйде час і тебе посадять, и на облмках дурной власти твои напишут имена и фамилию. А в коментах так само насміхатимуться з тебе, коли до лоба підставлять зброю. От тоді попишеш собі, герою, задріпаний.
Відповісти
Майя не настрашилася.А ці що при владі,як би ім виписали повістки-памперси не поможуть. Влада боіться більше ніж народ,бо що нам втрачати,а ім е що.
Відповісти
Ти ж закінчив ПТУ, маєш спеціальність. Йди працюй, а не знову мітингуй.
Хто ж тобі тепер після усього повірить? Хіба тільки Романюк.
Відповісти
У Янека зараз дві дороги.1. Або він доводить людям що вони ,,казлы что мешают им жить'' і ми погоджуємось, сповідуючи правило, - нехай ганьба, аби лишень війни не було. 2. Або народ доводить йому, що будь якому терпінню є межа, і замінюємо ,,гаранту''адресу проживання. Якщо точніше, міняємо його прописку з Тимошенко Ю. Йому не звикати, головне шапки поховати. Якою дорогою він піде, вирішувати нам.
Відповісти
погоджуюсь з вами, якщо всі ті опозиціонері такі круті і безстрашні і не боїтесь закону знаючи що вашої вини в нічому нема, тоді вперед. Підіть і відстоюйте свою правду в судах, а не як плаксиві діти почали метушитись і плакатись що вас ображають. Самі забули як ви образили тих виборців, які проголосували за чинного президента. То для вас це не є українці, так. Бондар, Гузь і Ко - прості боягузи, чуть шо відразу в корчі біжать і кричать шо їх ображають. Навчіться відповідати за свої вчинки перед законом. Закон один для всіх.
Відповісти
Якщо видаляєте коменти про Тягнибока, то включіть логіку, а не видьоргуйте тупо з тексту! Пащенко дав команду "фас"? Брехню залишаєте, а факти видаляєте, класна "свобода слова"!!!
Відповісти