Збірна України з футболу здобула свою першу перемогу на Олімпіаді під час матчу з Марокко

Олімпійська збірна України зіграла з Марокко на Олімпійських іграх у Парижі. Українці здобули свою першу перемогу на Олімпіаді за всю історію з рахунком 2:1.

Про це свідчить трансляція матчу, пише Громадське.

Гра відбувалася у межах другого туру групового етапу Олімпійського футбольного турніру.

У середині першого тайму Максим Брагар прострілив на Дмитра Криськіва, а той на 22 хвилині матчу забив перший гол української збірної. Згодом українці кілька разів пробивали по воротах марокканців.

Після перерви Марокко почало більше тиснути на полі. Зрештою, збірна африканської країни зрівняла рахунок, оскільки Володимир Салюк порушив правила у штрафному майданчику. Футболіст отримав червону картку, а Суф'ян Рахімі з команди суперників реалізував 11-метровий удар.

На 98 хвилині Ігор Краснопір забив переможний для українців гол після прострілу Олега Федора.

Нагадаємо, збірна України з футболу 24 липня провела свій перший в історії матч на Олімпійських іграх. Українські футболісти програли команді з Іраку з рахунком 2:1.

Уже 30 липня у третьому турі групового етапу Україна зіграє проти Аргентини.

Збірна України з футболу на Олімпіаді-2024

Учасники чоловічого футбольного турніру Олімпійських ігор 2024 року змагатимуться в період із 24 липня до 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці та Нанті, розповіли в Українській асоціації футболу.

Формат олімпійського турніру традиційний: боротьба в чотирьох групах по чотири команди, по дві найсильніші виходять у плей-оф, потім — чвертьфінали, півфінали, матч за третє місце й фінал.