Скільки часу може перебувати на службі мобілізований

Скільки часу може перебувати на службі мобілізований
Після повномасштабного вторгнення Росії в Україні оголосили воєнний стан та мобілізацію, які тривають і досі. Тисячі українських чоловіків були мобілізовані на військову службу або добровільно взяли до рук зброю.

Про те, що таке ротація, як часто вона має відбуватися та скільки часу може перебувати на службі мобілізований, пише 24 канал.

Що таке ротація

Спершу слід пояснити, що ротація – це регулярна заміна або взаємозаміна особового складу, підрозділів чи військових частин, що виконують завдання у важких, складних або несприятливих умовах, через певний час. Під час війни ротація означає заміну особового складу, що виконує бойове завдання в складних умовах, на інших військовослужбовців.

Будь-яка інформація про порядок та періоди ротації закрита. Рішення про ротацію ухвалюється за мобілізаційними планами командуванням ЗСУ. З цим питанням військовослужбовець особисто має право звертатися безпосередньо до керівництва своєї військової частини та командування ЗСУ.

Як має відбуватися ротація

Щодо мобілізованих громадян, то у випадку оголошення мобілізації та настання особливого періоду військовослужбовці, які не залучені у веденні бойових дій, можуть бути відрядженими для тимчасового заміщення посад у військових частинах, залучених у веденні воєнних дій. Після виконання бойових завдань військові повертаються до місць проходження служби, з яких були направлені у відрядження.

В особливий період терміни ротації можуть бути з моменту введення воєнного стану до оголошення демобілізації.

Скільки часу може перебувати на службі мобілізований

Військові, які на службі за призовом під час мобілізації, проходять військову службу до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію. Слід зазначити, максимальний термін перебування на військовій службі під час воєнного стану – до закінчення особливого періоду або до оголошення демобілізації.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 2
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Понад 500 тис. прокурорів, митників, фіскалів, суддів, а мобілізувати немає кого, крім бідних
Слава Корупції !!!
Відповісти
То що мобіки мають до скону служити, а вельможі на дивані сидіти, нащо нам така Україна, має бути справедливість, і сртроки служби, ччьому прості вмирають, а багаті жирують?
Відповісти