Естафета поколінь: у найстарішій луцькій школі влаштували оригінальну зустріч випускників. ВІДЕО

Естафета поколінь: у найстарішій  луцькій школі влаштували оригінальну зустріч випускників. ВІДЕО
У луцькій школі №1 влаштували “Естафету поколінь”. Так назвали цьогорічну зустріч випускників. Колишні учні не просто завітали до рідної школи, а й розповіли про свій життєвий досвід майбутнім абітурієнтам. А ті, кому не вдалося приїхати, – приєдналися до розмови – онлайн.

За 83 роки існування луцька школа №1 випустила тисячі професіоналів, пише 12 канал.

Серед них – науковці зі світовими іменами. Школа – завжди була спеціалізованою, з нахилом із вивчення іноземних мов. Проте і точні науки тут шанували. Олексій Калапуша починав фізиком, проте в 90-ті змушений був перекваліфікуватися в фінансиста.

“Якщо ти успішний в фізиці, якщо в тебе є логічне мислення, якщо ти вмієш вирішувати задачі складні, то ці задачі ти можеш вирішувати на будь-якій царині. Чи це економіка, чи фінанси. Головне, щоб ти хотів цього досягнути і мав алгоритм вирішення цих задач”, – каже випускник школи.

Змінював роботи і професор луцького політеху Ігор Бурчак. Починав кар’єру на львівському заводі “Електрон”, згодом працював на луцькому підшипниковому. І вже четвертий десяток років навчає молодь.

Серед випускників першої школи – чимало митців. Пані Валентина Дмитрук – нині мешкає в Каліфорнії.

Замість двох умовних уроків по 45 хвилин зустріч розтягнулася на три години з лишком. Захід вирішили зробити традиційним. Тому запрошують інших випускників луцької першої школи перейняти “Естафету поколінь”. Та вже через рік у першу суботу лютого поділитися своїми життєвими історіями.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Перша школа спеціалізованою стала у 2000-их роках, коли директором був нині покійний Скалка, до цього вона була загальноосвітньою. Точні науки були доволі слабкими тут і навіть під час навчання рекомендували брати репетиторів, якщо планувався вступ до вишу не на ін‘яз чи щось гуманітарне. У всякому разі за часи мого навчання 2000-2010 рр. було так, можливо до цього було інакше чи після цього щось змінилось. А от англійська мова тут була сильною, не знаю як тепер, але в нас деякі уроки проводила американка, так би мовити native speaker і підручники замовляли з Оксфорда.
Відповісти
Останні новини
Естафета поколінь: у найстарішій луцькій школі влаштували оригінальну зустріч випускників. ВІДЕО
08 лютий, 2022, 15:14