Виробництво струмопідводів та іншого обладнання для електрики*

Виробництво струмопідводів та іншого обладнання для електрики*
Струмопідвід - підіймальне устаткування, яке служить для підведення електроенергії. У найпростішому випадку, рекомендується використовувати кабельний струмопідвід. Всі деталі ви можете дізнатись на сайті http://pte.net.ua/.

У разі експлуатації обладнання в умовах високої запиленості, вологості рекомендується використання закритого тролейного струмопідводу, який являє собою закритий пластиковий короб, всередині якого розташовані мідні шини. Залежно від того, де буде розташований струмопідвід, підбирається його ступінь захисту (IP23, IP24 / 44).

Кабельний струмопідвід має ряд недоліків: він плутається, при великій довжині шляху збирається в гірлянди, які обмежують зону обслуговування крана, не може застосовуватися на криволінійних ділянках, кабель може перетерти або обірватися. Тролейний струмопідвід цих недоліків позбавлений і значно надійніший.

Переваги використання


1. Універсальність. Корпус дозволяє розміщувати від 2 до 7 провідників Високий ступінь захисту IP44. Можливе використання як в приміщенні, так і на відкритому повітрі, в т.ч. у вологому, курній і агресивному середовищі. Захист досягається за допомогою подвійної гумової стрічки AS7, розташованої уздовж всього корпусу тролів. Висока швидкість пересування. Стандартна швидкість пересування - до 250 м / хв. За запитом можливе виконання для більш високих швидкостей.
2. Ідеальна система для передачі струму і даних (сигналу). Дана система ідеально підходить для комп'ютеризованих виробничих систем, а також автоматизованих складських комплексів. Можливість застосування системи позиціювання. Для легкості позиціювання рухомих об'єктів система струмопідвіда може бути забезпечена спеціальною імпульсної стрічкою і детекторами імпульсів. Зі спеціальними PLC-додатками можна створювати повністю автоматизовані транспортні системи.
3. Безперервні мідні шини. Пласкі мідні шини можуть бути протягнуті в попередньо встановлений корпус на тривалі відстані без стиків в провіднику. Високі струми при роботі. Система мідних провідників може бути використана для максимальної сили струму 35, 50, 80, 125, 160, 250 і 320 ампер.
4. Простий монтаж. Завдяки малій вазі пластикого корпусу, безперервним мідним шинам і ретельно спроєктованих монтажних компонентів монтаж системи струмопідвіда не вимагає спеціально навчених фахівців.
5. Мінімальні витрати на обслуговування. Корпус тролів не вимагає обслуговування, у зв'язку з тим що, використовується безперервна мідна жила, знос щіток мінімальний. Плановий огляд струмопідводу можна проводити спільно з обладнанням підключеним від струмопідвіда. Мінімальне падіння напруги. Відсутність стиків в провідних мідних шинах дозволяє уникнути падіння напруги в місцях стикування, внаслідок корозії або недостатньо міцного з'єднання. Підпружинені щітки токоз'ємника дозволяють уникнути стрибків напруги при русі.
6. Компактність. Система струмопідвіда займає дуже мало місця, і легко розміщуються практично в будь-якому малодоступному місці.
7. Висока механічна стійкість. Високоякісний пластиковий корпус - це поєднання гнучкості і стійкості до ударів і розтягування, посилене іншими компонентами системи. - Безпека. Пластиковий корпус струмопідвіда захищає персонал від ураження ел.током при роботі або обслуговування.
8. Стійкість до стрибків температури. Завдяки зазорам між провідником і корпусом, а також між корпусом і рухомим струмознімачем, розширення, викликані зміною температури навколишнього середовища, не роблять впливу на систему. Сказане стосується також вельми протяжним системам. (Не відбувається іскріння і провисання струмопідводу).

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.