У мерії Луцька повідомили, які об'єкти найбільше постраждали від зливи

У мерії Луцька повідомили, які об'єкти найбільше постраждали від зливи
Від зливи, яка 30 липня понад три години поливала Луцьк, та її наслідків найбільше постраждав район вулиці Дубнівської.

Про це повідомили у прес-службі міської ради, посилаючись на заступника мера Ларису Соколовську.

«Цифри дуже приблизні. Все потребує додаткового дослідження», - поінформувала заступник міського голови Лариса Соколовська щодо підрахунку збитків, які завдані природною стихією, що відбулася 30 липня.

«4,5 мільйона гривень – це орієнтовна сума збитків комунальних підприємств міста», - наголосила вона.

Також розповіла, що найбільше постраждала ЗОШ №7, адже вулиця Дубнівська була в епіцентрі стихії. За її словами, це приміщення ще досі відключено від електропостачання. Водою затоплені майстерні та їдальня, де вийшли з ладу газові плити.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НЕБАЧЕНУ ЗЛИВУ В ЛУЦЬКУ

Зараз там працює проектний інститут, який готує точний кошторис збитків, адже залишилось дуже мало часу до початку навчального процесу. На цей заклад кошти направимо першочергово.

У Луцькій міській клінічній лікарні та поліклініці вода затопила підвали та харчоблок. За допомогою пожежно-рятувальної техніки та насосного обладнання воду відкачали, відновили й подачу електроенергії.

За словами заступника міського голови, ще й досі немає комунікаційного зв’язку у КП «Луцькспецкомунтранс», лише вчора відновила роботу диспетчерська служба на КП «Луцькводоканал».

«Серйозні проблеми були у системі водопостачання, але дякуючи спеціалістам КП «Луцькводоканал», вдалось зробити так, що люди майже не відчули цих проблем», - зазначила вона.

Окрім цього, Лариса Соколовська поінформувала, що відповідно до постанови Кабміну, яка передбачає відшкодування в таких ситуаціях, міська рада звертатиметься до облдержадміністрації з проханням про виділення коштів.

«Зараз готуємо комплект документів із підрахунками збитків. Невтішним для міського бюджету є те, що згідно класифікатора збитків – це стихія обласного значення, а у бюджеті міста, на жаль, таких коштів немає», - зауважила вона.

Також Лариса Соколовська висловила думку, що приватні будинки та установи мали б бути застраховані, щоб у подібних випадках могли отримали компенсацію від страхових компаній.

«Надійшло багато звернень і від фізичних та юридичних осіб, які теж вимагають відшкодування. Але всі звернення потребують додаткового вивчення», - повідомила заступник міського голови.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 2
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно буде (ПРОІНФОРМУВАЛА)а не(ПОІНФОРМУВАЛА) Лариса Соколовська поінформувала, що відповідно до постанови Кабміну, яка передбачає відшкодування в таких ситуаціях, міська рада звертатиметься до облдержадміністраці
Відповісти
Не пишыть водоканал - а пишіть водкоканал. так буде правильніше.
Відповісти
Останні новини
У мерії Луцька повідомили, які об'єкти найбільше постраждали від зливи
03 серпень, 2013, 09:49