Як заробляти гроші в соцмережах: поради від луцької SMM-спеціалістки

Як заробляти гроші в соцмережах: поради від луцької SMM-спеціалістки
Луцька SMM-спеціалістка Ірина Волочай поділилася секретами своєї роботи і дала поради початківцям у цій справі.

Зустріч з Іриною відбулася 7 серпня у Молодіжному центрі Волині, - пише 12 канал.

Найцікавіші цитати з її розповіді:

***

Я була головою студентської ради у луцькому «політесі», там ми постійно організовували різні заходи. Саме тоді я почала цікавитись та більш поглиблюватись в SMM, бо потрібно було це все активно просувати у соціальних мережах. Хоч у нас і був інформаційний відділ, я намагалась долучатися до їх роботи.

Ніша SMM-спеціаліста загалом є новою, особливо в Луцьку. Проте, вже є багато компаній, які готові платити за якісну роботу.

Робота SMM-спеціаліста обов‘язково для вас знайдеться, бо фейсбуком та інстаграмом користуються мільйони українців.

Плюси цієї роботи в тому, що вона віддалена, тобто ви щодня можете займатись своїми справами, подорожувати і виконувати роботу тоді, коли зручно саме вам.

Мінус в тому, що може виникати інформаційне голодування, а також клієнт не завжди готовий оцінити цю професію та розуміти її можливості, роботодавці не завжди мають відповідні знання, багато часу йде на роз’яснення потреби. Хоча ця тенденція з часом змінюється.

Основне, що вам необхідно для початку роботи – бажання! Вчитися, розвиватися та вдосконалюватися. Звісно, перевагою буде хороша техніка. Серед телефонів – раджу купувати «iPhone 7+» та новіші моделі, серед ноутбуків – ті, які будуть підтримувати програми Photoshop, Illustrator.

Ви маєте розуміти, що в інстаграмі перш за все йде візуальне сприйняття сторінки, не використовуйте багато тексту на світлині, інстаграм такого не любить. Фотографуйте самостійно, або робіть круті анімації, дизайни. Не крадіть контент у інших – питайте дозволу.

Хочете отримати досвід? Візьміть клієнта на безоплатній основі, або займіться веденням власної сторінки, блогу. Як варіант – просувайте свій бізнес, до прикладу, почніть із дропшипінгу.
Так ви отримаєте власний кейс, який зможете показувати у портфоліо.

Коли починаєте працювати з певним клієнтом, спочатку проведіть інтерв’ю або ж скиньте бриф, далі складайте SMM-стратегію, де обов’язково ви маєте проаналізувати ринок, конкуренцію, цільову аудиторію, запропонувати контент та трафік рішення. Коли вам нададуть пароль від сторінки, ви відповідно аналізуєте статистику, визначаєте точку відліку та спілкуєтесь з замовником про абсолютно всі нюанси, бо їх може бути безліч.

Не забувайте, тільки поганий SMM-спеціаліст накручує лайки, боти, багато обіцяє, не аналізує статистику, відразу знає ціну таргетованої реклами.

Хороший – постійно аналізує, стежить за новинами, трендами, залучає інших до роботи, радиться та розвивається.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.