Луцьк відпочиває. ФОТО
Великодня неділя 5 травня видалася напрочуд теплою: відтак лучани не оминули нагоди погуляти з сім"єю чи товариством друзів вулицями міста.
"Відпочивальний набір" при цьому був типовим: прогулянки, морозиво, солодка вата, пиво.
Особливо раділи дітлахи, веселий сміх яких найбільш чутно лунав у міському парку.
Людно було й біля фонтанів перед головним корпусом Східноєвропейського національного університету. Фонтан "відкрив" новий сезон, тож люди навіть фотографувалися на фоні струменів води.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
"Відпочивальний набір" при цьому був типовим: прогулянки, морозиво, солодка вата, пиво.
Особливо раділи дітлахи, веселий сміх яких найбільш чутно лунав у міському парку.
Людно було й біля фонтанів перед головним корпусом Східноєвропейського національного університету. Фонтан "відкрив" новий сезон, тож люди навіть фотографувалися на фоні струменів води.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
Останні новини
6 травня на Волині: гортаючи календар
06 травень, 2013, 09:26
Луцьк відпочиває. ФОТО
06 травень, 2013, 09:01
Папа Римський назвав Голодомор українців одним з найбільших геноцидів 20 століття
06 травень, 2013, 08:40
Волинь: головне за тиждень (29.04 - 5.05)
05 травень, 2013, 22:00
Листая интернет прессу вспомнилось
Если вы были ребенком в 60-е, 70-е или 80-е, оглядываясь назад, трудно поверить, что нам удалось дожить до сегодняшнего дня. В детстве мы ездили на машинах без ремней и подушек безопасности. Поездка на телеге, запряженной лошадью, в теплый летний день была несказанным удовольствием. Наши кроватки были раскрашены яркими красками с высоким содержанием свинца. Не было секретных крышек на пузырьках с лекарствами,
двери часто не запирались, а шкафы не запирались никогда. Мы пили воду из колонки на углу, а не из пластиковых бутылок. Никому не могло придти в голову кататься на велике в шлеме. Ужас. Часами мы мастерили тележки и самокаты из досок и подшипников со свалки, а когда впервые неслись с горы, вспоминали, что забыли приделать тормоза. После того, как мы въезжали в колючие кусты несколько раз, мы разбирались с этой проблемой.
Мы уходили из дома утром и играли весь день, возвращаясь тогда, когда зажигались уличные фонари, там, где они были. Целый день никто не мог узнать, где мы. Мобильных телефонов не было! Трудно представить. Мы резали руки и ноги, ломали кости и выбивали зубы, и никто ни на кого не подавал в суд. Бывало всякое. Виноваты были только мы и никто другой.
Помните? Мы дрались до крови и ходили в синяках, привыкая не обращать на это внимания. Мы ели пирожные, мороженое, пили лимонад, но никто от этого не толстел, потому что мы все время носились и играли. Из одной бутылки пили несколько человек, и никто от этого не умер. У нас не было игровых приставок, компьютеров, 165 каналов спутникового телевидения, компакт дисков, сотовых телефонов, интернета, мы неслись смотреть мультфильм всей толпой в ближайший дом, ведь видиков тоже не было! Зато
у нас были ДРУЗЬЯ. Мы выходили из дома и находили их. Мы катались на великах, пускали спички по весенним ручьям, сидели на лавочке, на заборе или в школьном дворе и болтали о чем хотели. Когда нам был кто-то нужен, мы стучались в дверь, звонили в звонок или просто заходили и виделись с ними. Помните? Без спросу! Сами! Одни в этом жестоком и опасном мире!
Без охраны, как мы вообще выжили? Мы придумывали игры с палками и консервными банками, мы воровали яблоки в садах и ели вишни с косточками, и косточки не прорастали у нас в животе. Каждый хоть раз записался на футбол, хоккей или волейбол, но не все попали в команду. Те кто не попали, научились справляться с разочарованием. Некоторые ученики не были так сообразительны, как остальные, поэтому они оставались на второй год. Контрольные и экзамены не подразделялись на 10 уровней, и оценки включали 5 баллов теоретически, и 3 балла на самом деле. На переменах мы обливали друг друга водой из старых многоразовых шприцов!
Наши поступки были нашими собственными. Мы были готовы к последствиям.
Прятаться было не за кого. Понятия о том, что можно откупиться от ментов или откосить от армии, практически не существовало. Родители тех лет обычно принимали сторону закона, можете себе представить!? Это поколение породило огромное количество людей, которые могут рисковать, решать проблемы и создавать нечто, чего до этого не было,
просто не существовало. У нас была свобода выбора, право на риск и неудачу, ответственность, и мы как-то просто научились пользоваться всем этим. Если вы один из этого поколения, я вас поздравляю
дійсно так і було, я ніколи не пожалів, що в мене було таке дитинство.
що ми тільки не виробляли :-)
сучасні діти все міряють грошима, зіпсований світ.
ми міряли все чесністю, справедливістю та дружбою.
в селі найкращим атракціоном було покататись на комбайні чи тракторі, досі згадую, як дядько вперше посадив мене за кермо Т-150!
я їхав сам, це було неймовірно, про те, я відчув, наскільки це тяжка робота.
може клуб організувати яки тематичний?
Відповісти
ми були дітьми, нас не торкалась політика, в нас було просто класне дитинство, велосипед, футбол, вулиця, я ще памятаю хокей двір на двір на ковзанах (!) перемотаною ізолентою клюшкою на вул. Ленінградський, зараз привокзальна.
мої батьки не були якимись партчинушами, працювали як всі, мали зарплату по 100 рублів, а ввечері після вивчених уроків я помагав мамі робити роботу, яку їй доводилось брати і додому.
що зараз? батьки мерзнуть на базарі, а чадо пропиває у барі.
дитячий алкоголізм? нє, не чули. про безхатченків та наркоманів можна не починати.
на разі дитинство є небезпечнішим. від вакцин на тендерах з одним учасником родича міністра МОЗ, до банального недоїдання у садках через крадіжку харчів у дітей. вас це навіть не дивує. цей бруд став частиною нашого життя.
p.s. не підтримую жодних політичних партій чи рухів. мені однаково, за якої партії чи влади люди змушені жити бідно та у небезпеці, ще жодного разу політика не обєднала людей, жодна партія не стала принятна всім і цього ніколи не буде, 1991, 2000, 2004, 2008 та 2012 роки це показали. немає різниці якому ідолу молитися, сталіну чи бандері, бо в обох руки у крові. просто виправдання їх насильству кожна симпатизуюча сторона придумує свої.
на справді, вкладати треба у живих, у наших дітей, а не пускати слюні по минулому, бо воно вже відбулось, змінити його не можливо, час назад не піде.
дій по совісті, це не дасть тобі втратити у собі людину.
А по суті йдемо до демократії)