Відомо, яким буде і коли з'явиться фонтан на Театральному майдані Луцька

Відомо, яким буде і коли з'явиться фонтан на Театральному майдані Луцька
У 2020-му році Театральний майдан Луцька зазнає реконструкції.

З цього приводу сьогодні, 24 липня, відбулася нарада під головуванням радника міського голови Ігоря Поліщука, - йдеться на сайті Луцької міської ради.

Участь в її роботі взяли заступник міського голови Костянтин Петрочук, головний архітектор міста Веніамін Туз, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк. Також до обговорення цього серйозного проекту долучили сучасних архітекторів Олеся Лупія та Левка Давидюка, які мають новаторське та сучасне бачення.

Учасники наради обговорювали концепцію, яку напрацювали в архітектурній майстерні “Балан та Стельмащук”. Оскільки реконструкція головної площі міста робиться не на один десяток років, тому її вирішили допрацювати та внести корективи.

Ігор Поліщук повідомив, що місто має декілька концепцій реконструкції Театрального майдану, а щоб визначити найкращу з усіма поправками, нині тривають професійні дискусії та фахові обговорення. До реалізації найкращої концепції приступлять наступного року. В той же час, ремонт фонтану на майдані розпочнуть робити цьогоріч.

“Театральний майдан має бути функціональним, естетично красивим, а також мати родзинку, що приваблюватиме людей”, - зазначив радник міського голови.

У свою чергу, головний архітектор міста Веніамін Туз зазначив, що в містобудівному плані реконструкція майдану дуже складна річ, адже його оточує величезний набір будівель.

Архітектори зауважили, що вкрай важливо розуміти, як в майбутньому буде експлуатуватися майдан, адже необхідно опрацювати напрямки руху громадян. За їх словами, варто зробити зелений деревний бар’єр, який відділить площу від активного перехрестя проспекту Волі та вулиці Винниченка. Разом з тим, об’єкти різних епох та різної складності, які розміщенні на майдані, необхідно підвести під єдиний стиль, щоб утворилась цілісна картина.

До вподоби митцям проект плоского сухого фонтану з функцією амфітеатру. Вони вбачають його і як місце під сцену для різноманітних концертів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не может быть?????Та ви що?Дуже актуальне питання.Труби тепломереж вже всі поміняли?А де 250 ІТП???Ви "мрієте" про теплу зиму,дзуськи.А де засоби обліку тепла,води???А де управителі будинків???Де це все?А нам знову "втюхують"реконструкції,а люмпен "хаває".Терпіли....
Відповісти
Вони то хоч самі зрозуміли, що вони наговорили ? Долучили сучасних архітекторів ... , а також мати родзинку ... - так і проситься соковитіше і колоритніше - пьюрко в дупі. Той сучасний Туз хоча би чув прізвища своїх попередників - архітекторів людей заслужених, практиків з досвідом, які прийшли на цю посаду із-за креслярської дошки, мають реалізовані проекти на відміну від тих сучасних і завжди після конкурсів виносили такі проекти на архітектурну раду, на Спілку архітекторів, на розгляд громадськості. І ніколи не позволяли управляти таким процесом якомусь раднику без повноважень і профільної освіти. Шось від підкилимних дій отих сучасних попахує, як від гіркополонківських очисних - назад в СССР ! Не тіште себе думкою - без конкурсу без Спілки архітекторів і громадськості - не пройде !
Відповісти
В плани треба внести надземний перехід з Театрального до цума.
Відповісти
Главное не забыть пригласить чуперадло из Киева и всем чинушам вместе взявшись за руки бегать вместе с чуперадлом через фонтан.
Відповісти
Підземні переходи в плані є?
Відповісти
Уже вибори закінчилися ви чули?
Спеціалісти по засиранні фасадів бля....
Відповісти
Готуйте майдан до мітингів і не просирайте гроші на брехню
Відповісти
Там хоча 1 архітектор є?
Це діти лейтенанта Шмідта
Відповісти
Всі тут кажуть про підземні і надземні переходи.
Будь ласка, подумайте, як ці переходи насправді незручні, особливо для людей похилого віку, вагітних, жінок з дітьми у візку, людей з інвалідністю та в принципі для людей з валізами.
Тільки звичайні пішохідні зони - тільки вони (хардкор).
Відповісти
Останні новини
Відомо, яким буде і коли з'явиться фонтан на Театральному майдані Луцька
24 липень, 2019, 17:28