Я невиправний оптиміст, - волинський волонтер про суд із Міноборони

Я невиправний оптиміст, - волинський волонтер про суд із Міноборони
Вражаючу історію про протистояння у суді із Міноборони опублікував волонтер і адвокат Василь Нагорний, який відстоює інтереси атовців.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він описав історію військовослужбовця батальйону «Колос» 51-ї окремої механізованої бригади, прізвище якого не може розголошувати без його дозволу.

Подаємо допис Нагорного без змін:

«Буду називати його «ВІН»- як символ безликості бійців для Міноборони)

В 2014 році, коли окупант ступив на нашу землю і хлопцям влада сказала – мобілізуйтесь, Він пішов сам у комісаріат.

Коли стало відомо, що це повноцінна війна і багато мобілізованих з Широко лану поїхали додому - Він залишився. Коли створювався з добровольців спецпідрозділ 51бригади батальйон «Колос» – Він пішов туди.

Коли командування поставило завдання штурмувати Савур-Могилу - Він пішов виконувати наказ.

Коли отримав поранення і тіло обсипали осколки, які досі в тілі – Він не плакався на долю, отримав 3 групу інвалідності, отримав компенсацію, яку витратив на лікування, і розпочав життя заново.

Коли хлопця обділили нагородами – Він подумав, хіба в нагородах щастя, щастя - це жити!

Коли виявили в голові пухлину і він став інвалідом війни 2 групи – Він знову не впав духом, а сказав: - потрібно «підлататись» і йти вперед.

Він розраховував отримати компенсацію згідно Закону, але Міністерство оборони відмовило, оскільки пройшло 2 роки і 9 (дев’ять)!!! днів від часу отримання першої інвалідності. Де ж Він міг знати, що поки «зализував рани» – влада (законодавці), з метою економії коштів, змінили правила гри і встановили, що компенсація при зміні інвалідності виплачується, якщо така зміна відбулася протягом 2 років і ні днем більше.

9 днів - стали 9 колами пекла.

- Якби ж я знав, що є такі зміни, я б документи заніс би на МСЕК на 9 днів раніше, адже мені було все одно - в мене 2 група інвалідності, я просто дотримувався того графіку, який мені встановили ті ж лікарі МСЕК...

Трошки ми подумали і виявилось, що чиновники Міноборони застосовують Закон не правильно.

Він пішов заробляти кошти і лікуватись, я «пішов» в суд.

До честі судді Волинського окружного адміністративного суду – позов був розглянутий в найкоротші строки і повністю задоволено позовні вимоги бійця.

Я запевнив Його: - Не думаю, що Міноборони подасть апеляцію, адже апелювати нічим - рішення має посилання на рішення Верховного Суду,Конвенцію, тому отримаєш скоро кошти, плануй обстеження і лікування.

Я був невиправний оптиміст... таки подали апеляцію!

Маю лише кілька питань до Міністерства оборони України

1. Подивіться по Міністрству - у вас стільчики в одному тільки кабінеті коштують більше, ніж та компенсація, яку ви «зажали» пацану на лікування…

2. Навіщо ви утримуєте армію юристів, чиновників в Міністерстві з крутими зарплатами, які оскаржують правомірні рішення суду? Аби тільки щоки надути, показати свою значимість і витрачати бюджетні кошти?

3. Ви вважаєте, що сутяжництво зі своїми бійцями сприяє позитивному іміджу влади і популяризації контрактної служби? Ви дуже помиляєтесь, якщо вважаєте, що «баби ще наражают» і мінстець все затушує…

А ви законодавці на кому вирішили зекономити? На інвалідах війни? Якби вони мали де нормально лікуватись, то не змінювалися б групи інвалідності в гіршу сторону.

Я все одно не кину цього бійця, але і причетні до цього випадку не чекайте спокійних деньків!
»

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Останні новини
Я невиправний оптиміст, - волинський волонтер про суд із Міноборони
17 жовтень, 2018, 21:47