Чому луцькі депутати не дослухалися до думки громади і вирішили продати «Освіту». ВІДЕО

Чому луцькі депутати не дослухалися до думки громади і вирішили продати «Освіту». ВІДЕО
Попри зібрані три тисячі підписів на захист комунальної книгарні "Освіта", її все ж таки перенесли.

Чому так сталося, говорили депутати Луцької міської ради у ток-шок "Протилежний Погляд LIVE" 7 вересня, пише Конкурент.

"По-перше, цих три тисячі ніхто не бачив. Я уточняв у секретаріаті Луцької міської ради, ЦНАПі, через які подаються колективні звернення. Отож, цього звернення із такою кількістю підписів ніхто не бачив. Нам його не було презентовано на пленарному засіданні Луцької міської ради, на профільну комісію, яку я очолюю, знову ж таки цих підписів ніхто не подавав. Це було сказано вголос. Але, незважаючи на те, чи є ці підписи, чи їх нема, було внесено проект рішення щодо того, аби не продавати "Планету", "Освіту", який не був підтриманий. Якби була петиція, якби вона пройшла всі процедури, вона б розглядалася. Але петиції не було, підписів ніхто не бачив", – зазначив Андрій Козюра.

Натомість Алла Надточій зауважила: для вирішення таких питань треба було організовувати круглі столи, обговорення тощо.

"Питання виносилося додатково, а не як основне на пленарне засідання. Я такого не люблю, адже депутати не можуть вивчити ту чи іншу ситуацію, прийти на ту чи іншу комісію. Ті питання, що в порядку денному, вже стоять за 21 день. Їх ми бачимо. А ті, які будуть вноситися додатково, ми не можемо побачити. Тому такі питання ми дуже неприємно розглядаємо і в нас завжди є гарячі дискусії в залі. Тут є велика прогалина. Тобто таке питання не можна було виносити отак. Це глобальне питання лучан, структурного підрозділу. Треба було провести круглі столи, обговорення. Ми бачимо одну істину: якщо комусь треба питання внести на сесію, то воно вноситься завжди в останній момент. І є більшість, яка завжди готова голосувати. Це ганебно", – наголосила депутатка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 5
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Козюра продається.
Відповісти
Не продається, а продався за целковий
Відповісти
Винакає банальне запитання: чому виправдовуватись за книжковий магазин "Освіта" не прийшов депутат міської ради, який себе хоч би трохи поважає? Чому в екран поліз цинік, зачатий конем в утробі жінки (коняча логіка)? На мою думку, всі решта депутатів розуміють, що якщо якби "Освіту" відвідував хоч би навіть один читач чи збирач книг, книгарня потріба. Освіта - частина культури, а остання швидко не окуплюється. Існує обернено-пропорціональна пропорція: чим більше в державі культури і освіти, тим менше в ній вязниць і сирітських будинків. Народ живий доти, доки живе культура. Без культури народу немає - є стадо. Назвіть мені державу, де б культура розвивалась сама по собі, якщо її не підтримує держава? Немає такого! Культура і книговидання - це не бізнес. Це гуманітарна місія. І нею займаються не вправні бізнесмени, не козюри з курячими мізками, а ентузіасти. І важливо вчасно протягнути їм руку допомоги на державному, муніцмпальному і ін. рівнях. А козюри, які не вимили з-під гною пятки і прийшли в депутатське крісло з помийки, протянули дулю.

Відповісти
пітараси
Відповісти
Люди на кожному кроці наше місто продається цими бездарними бізнесменами по клаптику. Олігархія місцевого рівня. Думайте за кого будете голосувати знову. Сумно!
Відповісти
Останні новини
Чому луцькі депутати не дослухалися до думки громади і вирішили продати «Освіту». ВІДЕО
08 вересень, 2018, 15:38