Перемога чи зрада: волиняни про Революцію Гідності

Перемога чи зрада: волиняни про Революцію Гідності
Традиційно День Гідності та Свободи відзначають щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

У 2017 році відзначають 4-ту річницю Дня Гідності та Свободи. Інформаційне агентство ВолиньPost промоніторило сторінки відомих волинян у Facebook. Пропонуємо ознайомитися із думками щодо 4-річниці Революції Гідності.

Сотенний 35-ої сотні Самооборони Майдану «Волинська Січ», екс-керівник «Правого Сектору» на Волині, керівник волинського осередку політичної партії «Народний Контроль», депутат Луцької міської ради Павло Данильчук.



Волинська активістка Ірина Зенц.



Громадська діячка, працівник департаменту культури Луцької міської ради Юлія Євпак.



Журналістка Ірина Мусій ( Аріна Крапка)



Режисер Сергій Шараєвський



Журналістка Олена Кузьмич



Керівник міського центру зайнятості Роман Романюк



Народний депутат Ігор Лапін


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.