У селі на Волині познущалися з Леніна

У селі на Волині познущалися з Леніна
У селі Велика Глуша Любешівського району познущалися з пам'ятника Леніну, який знаходиться біля сільського клубу.

Як повідомляють місцеві мешканці, в ніч з 9 на 10 грудня йому домалювали червоні чоботи.

Також на монументі з'явився напис "Кат".

Про цей випадок повідомили міліцію. Так, на місце інциденту прибув місцевий дільничний.

За словами очевидців, уже в післяобідню пору пам'ятник Леніну відчистили від фарби і написів місцеві мешканці.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
пусть бы так и стоял с красными революционными ботинками
Відповісти
... познущалися- і відразу опинилися у Єуропі! Мутанти.
Відповісти
Клон, смени номер...
Відповісти
Це хто тута клон? а ну всі киш! розвелось клоунадців !
Відповісти
Познущалися і тим дуже засмутили комуняк.
Їм і так сумно.
Відповісти
Бендерувці! Рошен випустили для вас "прекрасні" шоколадки - "Судоплатовські"! Купуйте, ми порадуємося за вас.
Відповісти
Підтримую! А ще освіжувач повітря(від нечисті) - "Сташинський". Розпилюєте у себе вдома, у бабусь, дідусів, над колисками своїх дітей...
... І ми - українці(не бандрлоги) будем жити щасливо!!!
Відповісти
Полішуки.ви що дибіли що тішитесь мордою ката свого народу? Це точно ідіоти!!!
Відповісти
И это пишет украинец! Ты мизинца не стоишь этих полищуков, потому что у них есть душа и совесть, а ты обычный "бандерлог"! За это вас ненавидят простые украинцы и вы их никогда не переубедите!
Відповісти
А ти хочеш сказати, що українець ти? Та ти комуняка полішуцька, тобі років так 75? Про яку душу ти говориш і серце, коли такий бред несеш? Вали українофобе звідси чимдуж хоч на Воркуту чи на Сибір, там є лєнін, там москальська мова і тільки там тебе зрозуміють. А всім іншим Слава Україні!
Відповісти
Чим більше забичене село-тим міцніше там люблять своїх катів і окупантів!А те що дурного ,який дальше за свій хутір не виїжджав не" пєрєубєдіш "- 100%
Відповісти
Всі Леніни під охороною Юнеско (Сімонєнко лічно відєл)
Відповісти
Позволили дебилам поразвлекаться.............. "великие дела" творятся только ночью, бо днём могут заметить недруги
Відповісти
давно пора было! как эти памятники еще раньше не повалили? комуняк геть!!
Відповісти
то я сам! і прошу зробити мене винного у всьому!
Відповісти
Біда. Працьовиті люди без власної гідності-РАБИ СИСТЕМИ.
Відповісти
Невже все село за подачки Мартинюка скурвилося.На яких прикладах там дітей виховують.Невже всі Павлікі Марозави?
Відповісти
правильно зробили!:)
Відповісти
Щось довго стоїть пам"ятник кату.
Відповісти